شیان Weinuo ماشین آلات و تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود
در باره ما
شیان Weinuo ماشین آلات و تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود
در باره ما
صفحه اصلی > در باره ما

XIand #39; WEINUO ماشین آلات و تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود,

نشسته در Xiand #39؛ — زادگاه شناخته Terra Cotta رزمندگان با شروع نقطه از جاده ابریشم, شهر با سابقه طولانی. در فرقه عمیق چینیپس زمینه اورالWEINUOفرهنگ شرکت ویژه خود ساخته است: حرفه ای صبور و صادق است. مشتری satisfication اول می آید. WEINUOدست و چشم در چین است و تلاش می شود بهترین تامین کننده برای شما. در WEINUOs ذهن شما بیش از یک مشتری اما شریک استراتژیک کسب و کار یکی از دوستان برای همیشه لطفا برای است.

همه اعضای تیم درWEINUOخدمت در صنعت بلبرینگ sereval سال بوده است. پس از بیش از 10 سال کار سخت XIand #39; NUO ویماشین آلات وتجهیزات شرکت با مسئولیت محدود به عنوان نه تنها صادر کننده خوب اما نیز بلبرینگ سازنده عمل می کند. Weinuo کارخانه خود متخصص در بلبرینگ سوزن بلبرینگ و یاطاقان بالش بلوک سرمایه گذاری کرده است.WEINUOقادر به ایجاد شبکه قوی سازنده است.
قدرت
WEINUOنه تنها ارائه طیف گسترده ای بلبرینگ حتی با مقدار کوچک، کنترل خوب بر کیفیت مهم تر بکنه.

از سال 2014، ما سرمایه گذاری و سهم توسط برگزار شدChangzhou JBE تحمل کارخانه، به عنوان ما حامی قوی تر از سوزن بلبرینگ تهیه.

در بندر شانگهایوی NUOاز سال 2006 که در آن کالا را بازرسی توسط مهندسین مجرب ما تحمل کنید، سر و صدا تا انبار برای بلبرینگ و دیگر محصولات، لرزش یاطاقان ملاقات بین المللی ایزو استانداردهای.
سخت کار پرداخت می شود.
WEINUOحرفه ها و خدمات با ملاحظه شدت توسط مشتریان كرد؛. "شما معتبرترین تامین کننده من است که همیشه با کار کرده است." یکی از مشتریان خود می گوید.
WEINUO صمیمانه امیدوارم که در ایجاد رابطه بلند مدت کسب و کار با شما.تماس با ما

شیان Weinuo ماشین آلات و تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 6F10 الکترونیکی خورشید پلازا No.27 Keji جاده شیان چین

تلفن: 86 29 88332871 88324190

فکس: 86 29 88338589

پست الکترونیکی: tang@fycbearings.com

© شیان Weinuo ماشین آلات و تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود